CNMG 120412 Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.8 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PH |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70 - 430 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 10 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250372CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664675364 |