CNMG 120408
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.13 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 320 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250104 |
|---|---|
| EAN | 4960664016945 |