Sorvauksen vaihtoterät Pr015s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.18 mm/v |
| Lastunmurtaja | MU |
| Leikkuusyvyys ap max | 4 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 25 - 70 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–4 mm |
| Pinnoite | Megacoat Hard |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | PR015S |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250212PR015S |
|---|---|
| EAN | 4960664837168 |