Sorvauksen vaihtoterät Kw10
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0,1–0,35 mm/k |
| Lastunmurtaja | AH |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–400 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–4 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | KW10 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250212KW10 |
|---|---|
| EAN | 4960664220786 |