CNMG 120404 Pr115s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.04 - 0.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | MQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus; katkoittainen leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 25 - 70 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 1 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | PR115S |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250102PR115S |
|---|---|
| EAN | 4960664034987 |