CNMG 09T308 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 09T308 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.4 mm/v |
| Lastunmurtaja | SS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen; katkaiseva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250052HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197711007 |