CNMG 160608 Hb7010-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250168HB7010-1
- Varastotilanne
- 130kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMG 160608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöteräpalat |
| Usp1 | CNMG 160608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 440 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; karkea työstö viimeistelyyn; karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 8 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250168HB7010-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197779632 |