Sorvausteräpalat Ic6025
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Huomautus
Vähimmäistilausmäärä vastaa yhtä pakkausyksikköä (VPE) tai sen monikertaa.
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausteräpalat |
| Usp1 | CNMG 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Laatu/tyyppi | IC6015 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120412 |
| Syöttö f | 0,17–0,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | M3M |
| Leikkuusyvyys ap max | 5 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen; lastuaminen katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–230 m/min |
| Laatu/tyyppi | IC6025 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,5–5 mm |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| Profiili | Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö; Karkea- ja viimeistelytyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Valmistajan merkintä | CNMG 120412-M3M IC6025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250272IC6025 |
|---|---|
| EAN | 7291075305777 |