CNMG 120404
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Kennametalâ
- Tuotenumero
- 250182
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
CNMG 120404Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Laatu/tyyppi | SP0819 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.55 mm/v |
| Lastunmurtaja | 4E |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30 - 120 m/min |
| Laatu/tyyppi | SP0819 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 5.5 mm |
| Toissijainen käyttö | M |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 150 - 320 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250182 |
|---|---|
| EAN | 2050001938138 |