CNGA 120404 PT600M Gg
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNGA 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.5 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | T02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 2.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen; katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen; katkonainen lastuaminen; jatkuva; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 550 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Käyttöalue | GG |
| Lastunmurtaja | T02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G255803GG |
|---|---|
| EAN | 4960664545520 |