CNGA 120404 PT600M
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MEGACOAT-pinnoitetut keraamiset kääntöterät.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNGA 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Usp2 | Keraami (0°) |
| Tuotenimen attribuutti | PT600M |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,1 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNGA 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.25 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | S02025 |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.9 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | PT600M |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn; Karkea työstö viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | Keraami |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1 - 0.9 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Käyttöalue | HART |
| Lastunmurtaja | S02025 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 255803 |
|---|---|
| EAN | 4960664545513 |