CNMM 160624 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250462HB7140-1
- Varastotilanne
- 379kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMM 160624Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| Usp1 | CNMM 160624 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.6 mm |
| Kulmasäde | 2.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.8 mm/k |
| Lastunmurtaja | VR |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 40 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 8 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Porakäyttö | katkoileva lastuaminen |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VR |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250462HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197928108 |