CNMM 160624 Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G250462HB7020-2
- Varastotilanne
- 258kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CNMM 160624Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| Usp1 | CNMM 160624 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.6 mm |
| Kulmasäde | 2.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Syöttö f | 0.4 - 1.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen; katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 10 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250462HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515022965 |