CNMM 160624
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 160624Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen kääntöterä |
| Usp1 | CNMM 160624 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1.6 mm |
| Kulmasäde | 2.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Syöttö f | 0.4 - 1.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa, katkoksellinen; vaativa, katkoksellinen; vaativa, katkoksellinen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 10 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160624 |
| Porakäyttö | vaativa jaksottainen |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SR |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250462 |
|---|---|
| EAN | 4045197948458 |