CNMM 160612 Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 160612Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMM 160612 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160612 |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 160612 |
| Syöttö f | 0.4–1.2 mm/v |
| Lastunmurtaja | SR |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | kevyt ajoittainen; kevyt ajoittainen; kevyt ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | karkeatyöstö; karkeatyöstö; karkeatyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2–10 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250458HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197711267 |