Sorvauksen vaihtoterät Ca510
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNMM 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.9 mm/v |
| Lastunmurtaja | PX |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80–450 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1 - 11 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA510 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250492CA510 |
|---|---|
| EAN | 4960664697274 |