CNMM 120412 Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMM 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,8 mm |
| Kulmasäde | 1,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Syöttö f | 0.2 - 0.8 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoileva lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 40 - 180 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 8 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250453HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197820402 |