CNMM 120412 Hb7120-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMM 120412Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtopala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMM 120412 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.8 mm |
| Kulmasäde | 1.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMM 120412 |
| Syöttö f | 0.4 - 1.2 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VR |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 210 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7120-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 2 - 8 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250453HB7120-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819710 |