CNMG 190616
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 190616Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CNMG 190616 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190616 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1,05 mm |
| Kulmasäde | 1,6 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190616 |
| Syöttö f | 0.25 - 0.6 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 6.75 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonaistyöstö; vaativa katkonaistyöstö; vaativa katkonaistyöstö |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 90 - 260 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1.5 - 8 mm |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 190616 |
| Porakäyttö | vaativa katkonainen |
| Profiili | Karkea työstö |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SG |
| Musta | HB7035-1 |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 250341 |
|---|---|
| EAN | 4045197874009 |