Kääntöterä sorvaukseen Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 160608Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 160608 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0,8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 160608 |
| Syöttö f | 0,25 - 0,6 mm/k |
| Lastunmurtaja | SG |
| Leikkuusyvyys ap max | 5.5 mm |
| Leikkuusuhde | katkeava leikkaus; katkeava leikkaus; katkeava leikkaus |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 300 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus; Karkeakoneistus; Karkeakoneistus |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1,5 - 8 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250334HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197711229 |