CCMT 120408 Wiper Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260161HB7020-2
- Varastotilanne
- 418kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CCMT 120408 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CCMT 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120408 |
| Usp2 | Pyyhin |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 120408 |
| Syöttö f | 0.1–0.35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSM |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | lastuaminen, ajoittainen; lastuaminen, ajoittainen; lastuaminen, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–410 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4–2.5 mm |
| Profiili | Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö; Karkea- ja hienotyöstö |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260161HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020121 |