CCMT 120404 Wiper Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260159HB7020-2
- Varastotilanne
- 349kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CCMT 120404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Usp1 | CCMT 120404 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | CCMT 120404 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.35 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | WSM |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 410 m/min |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.4 - 2.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260159HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515020046 |