CCMT 09T304 Wiper
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 09T304 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T304 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T304 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T304 |
| Syöttö f | 0.06 - 0.5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkova lastuaminen; katkova lastuaminen; katkova lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 460 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260059 |
|---|---|
| EAN | 4069515019422 |