CCMT 09T302 Wiper Hb7020-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260057HB7020-2
- Varastotilanne
- 155kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CCMT 09T302 WiperTekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0,06–0,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–460 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–2,5 mm |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260057HB7020-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019347 |