CCMT 060202 Wiper Hb7020
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060202 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | HB7020-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0,05–2,5 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkaiseva, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7020 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2–2.5 mm |
| Toleranssi | MF |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Porakäyttö | katkaiseva, ajoittainen |
| Profiili | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | WSS |
| Musta | HB7020 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260051HB7020 |
|---|---|
| EAN | 4045197948809 |