CCMT 060202 Wiper Pr1225
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060202 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | CA510 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.15 mm/k |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkaistu lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 110 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 1 mm |
| Toleranssi | M |
| Toissijainen käyttö | P |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 50 - 150 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260093PR1225 |
|---|---|
| EAN | 4960664753604 |