CCMT 060202 Wiper Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060202 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | CA510 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 1 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 110 - 380 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA515 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260093CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664753208 |