CC.T 09T302 Pr1725
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0.03 - 0.2 mm/k |
| Lastunmurtaja | MFP-SKS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 200 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR1725 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Toissijainen käyttö | P |
| Leikkausnopeus vc toissijainen käyttö | 50 - 150 m/min |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260096PR1725 |
|---|---|
| EAN | 4960664923373 |