CC.T 09T302 Ccx
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | PR1225 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | PP |
| Leikkuusyvyys ap max | 3,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120–310 m/min |
| Laatu/tyyppi | CCX |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn; karkeasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0,1–0,8 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260096CCX |
|---|---|
| EAN | 4960664911219 |