CC.T 09T302 Hb7415
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 09T302Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 09T302 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302; CCMT 09T302; CCMT 09T302 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T302 |
| Syöttö f | 0.1 mm/v |
| Lastunmurtaja | TIS |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 70 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7415 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2 mm |
| Toleranssi | MF |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260056HB7415 |
|---|---|
| EAN | 4045197672223 |