CC.T 060204 Pdl010
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060204Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | N |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Syöttö f | 0.05–0.25 mm/k |
| Lastunmurtaja | AP |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen; katkoava lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100–400 m/min |
| Laatu/tyyppi | PDL010 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen; Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.1–1 mm |
| Toleranssi | G |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260092PDL010 |
|---|---|
| EAN | 4960664882458 |