Kääntöterä sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202; CCMT 060202; CCMT 060202 |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | VS |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkointermittentti; katkointermittentti; katkointermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; karkeatyöstöstä viimeistelyyn; karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Katkonaiset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260050 |
|---|---|
| EAN | 4062406750091 |