Sorvauksen vaihtopala G
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
2 leikkuusärmää.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 120408 |
| Usp2 | CBN (5° / 7°) |
| Tuotenimen attribuutti | BU7220 |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,03 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 120408 |
| Syöttö f | 0.04 - 0.12 mm/kierros |
| Leikkuusyvyys ap max | 0,12 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; keskimäärin katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; keskimäärin katkonainen; jatkuva; vaativa katkonainen; keskimäärin katkonainen; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 120 - 160 m/min |
| Laatu/tyyppi | BU7220 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus hienokoneistukseen; karkeakoneistus hienokoneistukseen; karkeakoneistus hienokoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | CBN |
| Leikkuusyvyys ap | 0.03 - 0.12 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | G |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265424G |
|---|---|
| EAN | 4045197895578 |