CC.T 09T308 Hb7035-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260152HB7035-2
- Varastotilanne
- 1077kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 09T308Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308; CCMT 09T308; CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0.08 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 290 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7035-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM; VHM; VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 2 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM; KM; KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308; CCMT 09T308; CCMT 09T308 |
| Porakäyttö | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Profiili | Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely; Karkeistus ja viimeistely |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | SM; SM; SM |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260152HB7035-2 |
|---|---|
| EAN | 4069515019941 |