Vaihtoteräpala sorvaukseen Hb7140-1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/k |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | keskeytyvä lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 230 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-1 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Leikkausmateriaali | KM |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Porakäyttö | keskeytyvä lastuaminen |
| Profiili | Karkeakoneistuksesta viimeistelykoneistukseen |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Lastunmurtaja | VM |
| Musta | HB7140-1 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260142HB7140-1 |
|---|---|
| EAN | 4045197819024 |