Kääntöteräpala sorvaukseen
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CC.T 060204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | HB7010-1 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | UNI |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Syöttö f | 0,05 - 0,5 mm/k |
| Lastunmurtaja | UM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkointermittentti; katkointermittentti; katkointermittentti |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 50 - 250 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB725 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeatyöstöstä viimeistelyyn; karkeatyöstöstä viimeistelyyn; karkeatyöstöstä viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.2 - 4 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 260142 |
|---|---|
| EAN | 4045197685537 |