CC.T 060202 Hb7140-2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Garant
- Tuotenumero
- G260140HB7140-2
- Varastotilanne
- 732kpl Varastossa
Ladattavat tiedostot
Tuotekuvaus
CC.T 060202Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060202 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Laatu/tyyppi | HB7130-2 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,15 mm |
| Kulmasäde | 0,2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060202 |
| Syöttö f | 0,1–0,4 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | VM |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | vaativa katkonainen; vaativa katkonainen; vaativa katkonainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–200 m/min |
| Laatu/tyyppi | HB7140-2 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta/viimeistely; Rouhinta/viimeistely; Rouhinta/viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–4 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuu; soveltuu; soveltuu |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuu; soveltuu; soveltuu |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuu; soveltuu; soveltuu |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260140HB7140-2 |
|---|---|
| EAN | 4067263315537 |