CCMT 09T308 Pv720
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 09T308Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CCMT 09T308 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Laatu/tyyppi | CA6525 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 09T308 |
| Syöttö f | 0.05 - 0.25 mm/v |
| Lastunmurtaja | HQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 3.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60 - 270 m/min |
| Laatu/tyyppi | PV720 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | Kermetti |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Toleranssi | M |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260098PV720 |
|---|---|
| EAN | 4960664723409 |