CCGW 060204 FN MKD Nu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, lasersahatun teräsärmän. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja mahdollisimman parhaisiin pintoihin.
Suositus
Parhaan tuloksen saat käyttämällä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimiä ja poratankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | ja |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.2 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | MKD; MKD; MKD |
| Terän toteutus | NU |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
| Minimi märkätyöstö | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
| Paineilmalla työstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Työstö öljyllä | rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva; rajoitetusti soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265900NU |
|---|---|
| EAN | 4069515008426 |