CCGW 060204 FN MKD Nl
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Suoritus
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät. Yleiskäyttöinen viisteytys (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiristintyökalunpitimiä ja poraustankoja.
Suoritus
Lastunmurtaja pitkää lastua muodostaville ei-rautametalleille.
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, lasersahatun teräsärmän. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja mahdollisimman parhaisiin pintoihin.
Suositus
Parhaan tuloksen saat käyttämällä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-kiinnityspitimiä ja poratankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterät sorvaukseen |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | ja |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0,4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 060204 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.1 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150 - 1600 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön; Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Terän toteutus | NL |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265900NL |
|---|---|
| EAN | 4062406094577 |