Erittäin kovat sorvauspalat 1QP-CCGT09T308-NS DX110 1QP-CCGT060204-NS DX110
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6839491
- Varastotilanne
- 5kpl Varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Turn Ultra hard Inserts |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Vaihtopalaterä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| Soveltuvat materiaalit | | Alumiini / ei-rautametallit | |
| KTT | 7999 |
| Materiaali | HM |
| Luokka | DX110 |
| Lastunmurtajan tyyppi | NS-DIA |
| Päävapautuskulma (AN) | 7 astetta |
| Kulmasäde (tuumaa) | 0.0157 |
| Kiinnitysreiän halkaisija (D1) | 0.11" |
| Sisältyvä kulma (EPSR) | 80 astetta |
| Teräpalan paksuus (S) | 0.094" |
| Materiaali | N |
| Min. sorvauksen syöttö (ft(min)) | 0.002 "/kierros |
| Maks. sorvaussyöttö (ft(max)) | 0.0079 "/kierros |
| Min. D.O.C. | 0.0039" |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Erittäin kovat sorvauspalat |
| Leikkausmateriaali | PCD |
| Lastunmurtaja | NS-DIA |
| Materiaalille (värirengas) | keltainen |
| Materiaalille (ensisijainen) | N - ei-rautametalli |
| Laatu/tyyppi | DX110 |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6839491 |
|---|---|
| EAN | 4543885887626 |
| Valmistajan tuotenumero | 6839491 |