CCMT 060204 Ca025p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CCMT 060204Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CC.T 060204 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Laatu/tyyppi | CA510 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 2 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCMT 060204 |
| Syöttö f | 0.1 - 0.3 mm/v |
| Lastunmurtaja | GK |
| Leikkuusyvyys ap max | 2 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 330 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | viimeistely; viimeistely; viimeistely |
| Leikkausmateriaali | HM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 3 mm |
| Toleranssi | M |
| Pinnoite | pinnoitettu |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G260192CA025P |
|---|---|
| EAN | 4960664878116 |