CCGW 09T304 FN MKD Nk
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä GARANT Master Eco -järjestelmää. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja poratankoja.
Rakenne
Lastunmurtaja lyhytlastuaville ei-rautametalleille.
Malli
MKD – monokiteinen timantti, laserleikattuja leikkuusärmiä. Yleispäiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon työstöön ja parhaan mahdollisen pinnan saavuttamiseen.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinteränpitimiä ja avarrustankoja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtopala |
| Usp1 | CCGW 09T304 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T304 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T304 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.08 mm/k |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 80 - 1000 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön; Rouhintatyöstöstä viimeistelytyöstöön |
| Leikkausmateriaali | MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Pinnoite | pinnoittamaton |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | MKD |
| Terän toteutus | NK |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265916NK |
|---|---|
| EAN | 4062406095680 |