Vaihtoteräpala sorvaukseen Nyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
MKD – monokiteinen timantti, laserleikatut leikkuusärmät. Yleinen viiste (NU) kaikille ei-rautametalleille ja synteettisille materiaaleille (PMMA, POM, akryyli jne.).
Käyttötiedot
Erittäin hienoon koneistukseen ja parhaisiin mahdollisiin pintoihin.
Suositus
Optimaalisten tulosten saavuttamiseksi käytä järjestelmää GARANT Master Eco. Vaihtoehtoisesti voit käyttää kaikkia sopivia ISO-puristinpitimiä ja puomeja.
Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CCGW 060208 FN |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T302 FN |
| Usp2 | MKD |
| Tuotenimen attribuutti | MKD |
| Uudelleenteroitusmahdollisuus | kyllä |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.01 mm |
| Kulmasäde | 0.2 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 1 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CCGW 09T302 FN |
| Syöttö f | 0.005 - 0.2 mm/v |
| Leikkuusyvyys ap max | 0.2 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 100 - 1400 m/min |
| Laatu/tyyppi | MKD |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Leikkuusyvyys ap | 0.01 - 0.2 mm |
| Leikkausmateriaali | MKD; MKD; MKD |
| Profiili | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Maksimaalinen märkätyöstö | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | MKD; MKD; MKD |
| Kuivakoneistus | sopiva; sopiva; sopiva |
| Minimi märkätyöstö | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
| Paineilmalla työstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Työstö öljyllä | rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva; rajoitetusti sopiva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G265905NU |
|---|---|
| EAN | 4069515008440 |