CNMG 120408 Wiper Ca125p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Usp2 | Pyyhkäisyterä |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.06 - 0.42 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | WP |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen; ajoittainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 150–320 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Viimeistely; Viimeistely; Viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.3 - 1.2 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | sopiva; sopiva; sopiva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | sopiva; sopiva; sopiva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA125P |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250105CA125P |
|---|---|
| EAN | 4960664014590 |