CNMG 120404 Wiper Ca115p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120404 WiperKäyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoteräpala sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120404 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Usp2 | Wiper |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.25 mm |
| Kulmasäde | 0.4 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120404 |
| Syöttö f | 0.14 - 0.5 mm/v |
| Lastunmurtaja | WQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva; jatkuva; jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 180 - 400 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA115P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinta ja viimeistely; rouhinta ja viimeistely; rouhinta ja viimeistely |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 3 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250211CA115P |
|---|---|
| EAN | 4960664042401 |