CNMG 120408 Pr005s
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvausvaihtopala |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | S |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.2 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0,03–0,12 mm/v |
| Lastunmurtaja | MQ |
| Leikkuusyvyys ap max | 1,5 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 30–90 m/min |
| Laatu/tyyppi | PR005S |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Rouhinnasta viimeistelyyn |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0,2–1,5 mm |
| Pinnoite | Megacoat Hard |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250104PR005S |
|---|---|
| EAN | 4960664836345 |