Kääntöterä sorvaukseen Ca125p
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kääntöterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | CA025P |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0,28–0,88 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PH |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen; katkonainen lastuaminen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 140–300 m/min |
| Laatu/tyyppi | CA125P |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö; Karkea työstö; Karkea työstö |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–10 mm |
| Maksimaalinen märkätyöstö | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Leikkuuehdot, jatkuvat | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Epäsäännölliset lastuamisolosuhteet | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Kuivakoneistus | soveltuva; soveltuva; soveltuva |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250371CA125P |
|---|---|
| EAN | 4960664013883 |