Sorvauksen vaihtoterät Ca515
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Sorvauksen vaihtoterät |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | P |
| Lastuamissyvyys ap min | 0,55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.15–0.35 mm/kierros |
| Lastunmurtaja | PS |
| Leikkuusyvyys ap max | 4,25 mm |
| Leikkuusuhde | jatkuva |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 70–430 m/min |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkea työstö hienotyöstöön |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 1–3.5 mm |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
| Musta | CA515 |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250212CA515 |
|---|---|
| EAN | 4960664675302 |