CNMG 120408 Hbt130
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
CNMG 120408Käyttötiedot
Tekniset tiedot
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Vaihtoterä sorvaukseen |
| Usp1 | CNMG 120408 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Ensisijainen käyttötarkoitus | M |
| Lastuamissyvyys ap min | 0.55 mm |
| Kulmasäde | 0.8 mm |
| Vaihtojen/leikkausten määrä | 4 |
| ISO-koodi vaihtoteräpalalle | CNMG 120408 |
| Syöttö f | 0.15 - 0.45 mm/k |
| Lastunmurtaja | MF |
| Leikkuusyvyys ap max | 4.25 mm |
| Leikkuusuhde | katkaisu, ajoittainen; katkaisu, ajoittainen; katkaisu, ajoittainen |
| Leikkausnopeus vc ensisijainen käyttö | 60–220 m/min |
| Laatu/tyyppi | HBT130 |
| Osoitus: rouhinta/karhennus | Karkeakoneistus hienokoneistukseen; karkeakoneistus hienokoneistukseen; karkeakoneistus hienokoneistukseen |
| Leikkausmateriaali | VHM |
| Leikkuusyvyys ap | 0.5 - 2.5 mm |
| Pinnoite | TiCN |
| Kääntöteräpalaprofiili | neutraali |
Media
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G250093HBT130 |
|---|---|
| EAN | 4062406256081 |